Beznadějná láska? Nikdy!

31. prosince 2012 v 8:30 | Aria Washington Swan |  Moje úvahy, názory

I když většinou nakonec kluka, který tě bude mít rád stejně jako ty jeho najdeš, nejspíš taky potkáš spoustu kluků, kteří tě chtít nebudou, ať už jsi jaká chceš. Co máš teda dělat? Nechat ho být nebo bojovat dál?

Ve spoustě časopisů, horoskopech apod. můžeš najít něco v tomhle smyslu: "Zapomeň na toho, kdo tě nechce, blízko je někdo kdo o tebe má zájem". Dřív mě to nenapadlo, ale teď mě tenhle kec fakt štve. Co když ty nechceš toho, kdo chce tebe? Proč bysme se my holky měli podřídit a chodit s někým, kdo o nás má zájem a ten o koho máme zájem my si nás ani nevšimne? Není to nefér?
Teď si to ale vezměte z té druhé strany- určitě už se objevil nějaký kluk, kterému by jste se líbily, ale vy ho nechcete. V žádném případě. Co když si tohle o vás myslí váš vysněný kluk?
Je to všechno strašně složitý...brát nebo nechat být? Nechat být nebo o něj bojovat?
Jenže ono se to v časopisech lehce řekne, nechat být. Je to těžké a asi skoro nemožné. Víte co, nevykašlete se na něj. Proč to vlastně nezkoušet dál? Vždyť se nic nestane. No a když už vás to nebaví, čekejte a hledejte. Nechoďte s klukem, kterého nechcete jen abyste měl kluka nebo jen proto, že se mu líbíte.
Je to krutý pro toho, kdo vás chce, ale není snad krutý pro nás to, že nás nechce njáš vysněný?
Tohle je všechno co jsem vám chtěla říct. Já vím, že tenhle článek vám asi moc nepomůže, asi v ničem, ale prostě mě tyhle kecy strašně štvou a chtěla jsem je někomu říct :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama