Islám

31. prosince 2012 v 8:50 | Aria Washington Swan |  Moje úvahy, názory

Z IDNES.CZ:

Rodiče v Pákistánu zabili šestnáctiletou dceru jen proto, že ji přistihli, jak si před jejich domem povídá s chlapcem. Informovala o tom ve čtvrtek místní policie. Patrně to však byla neúmyslná vražda, protože nešťastnou dívku polili žíravinou.
Na silně konzervativním pákistánském venkově dosud přežívá zvyk, že lidi například obviněné z cizoložství zabijí jejich vlastní příbuzní, aby tak smazali domnělé pošpinění rodinné cti. Podle ochránců lidských práv se každým rokem oběťmi stávají stovky lidí, ale vrazi většinou uniknou potrestání.Foto: http://www.reflex.cz (profimedia)

Takže... čím bych začala? Možná slovy- děs, hrůza, příšerný,...nebo to jsou fakt hovada! Na islám má docela jasný názor. To nejsou lidi, to jsou prostě zvířata! Když si přečtet ten článek na idnesu do konce, asi budete mít stejný názor jako já. Ta holka se jenom podívala po tom klukovi, možná s ním prohodila pár slov. Slíbila, že už to nikdy neudělá a rodiče ji za to zabili...
(ZBYTEK V CČ)


Představte si, že na vás před školou čekají rodiče. Vycházíte ze školy a bavíte se prostě s nějakým klukem. Rodiče na vás začnou ječet co to má znamenat, vy je prosíte ať vám odpustí, že už to nikdy neuděláte a oni vás třeba zastřelí. Myslíte si, že je to normálín?!?! Proboha v jakým světě to žijem, když existují lidi, kteří dokážou zabít vlastní dceru kvůli nějaký zasraným tradicím!! Aby se náhodou o nich neříkalo, že jejich dcera není čistá! Ale zabít člověka je snad menší hřích? Je to strašný, nejradši bych je zliskala a hodila do vězení, tam bych je nechala pořádně dlouho a pak hezky trest smrti. Jsem proti trestům smrti, myslím, že když člověk někohozabije a zavřou ho na hodně dlouho do vězení, je to dostatečnej trest. Ty výčitky svědomí a tak jsou strašný. Ale když někdo vědomně zabije vlastní dítě za takovou- omlouvám se, neznám jiný slovo, který by to vystihovalo- pi*ovinu a ke všemu se přizná... i trest smrti je málo. Chce se mi z toho brečet... ale tohle je jen jeden případ! Muslimové se takhle bohužel chovají všichni. Je pro ně důležitá jen ta jejich poblbaná čest, hlavně ať náhodou je někdo nepomlouvá, že jejich dcera není čistá a takový keci... radši ji zabít a být.. "čistí" ? A ženský u nich nemají vůbec žádnou cenu, neberou je jako lidi, ale jako majetek, dvě ženský za velblouda... no kde to jsme sakra?!? Nejsem rasista, nikoho neodsuzuju, nediskriminuju, ale prostě příjde mi, že muslimové mají všichni takhle postavenej život, takže si o nich prostě myslím svoje!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama