Jak se vypořádat s otravnými sousedy

31. prosince 2012 v 8:57 | Aria Washington Swan |  Zážitky, neplechy
Nemáte rádi svoje sousedy? Tak to nejste jediní. Jestli vám vadí, že sousedi dělají kravál, tak to na tom ještě nejste úplně nejhůř...
U nás v baráku snad ani nejde se sousedy vycházet. Ani nevím v čem jsou tak hrozní..asi hlavně v tom, že mají prostě takový dvojí metr- na sebe a na ostatní. Prostě třeba nadávají, že děláme kravál a přitom ho oni dělají taky a vůbec jim to nevadí. Když bylo bráchovi sedm, pořádal doma oslavu asi s pěti kamarády. Nijak moc nekřičeli, nedupali..prostě si hráli na nějaké rytíře nebo co. Byly tak čtyři hodiny a zazvonil zvonek. Za dveřmi stála paní Horáčková. Horáčkovi bydlí na našem patře. Každý den, okolo deseti hodin večer, daly by se podle nich řídit hodinky, po sobě neustále sprostě hulákají a nadávají. No a tenkrát si ne poprvé přišla si stěžovat, že moc řveme, že se nemůže v klidu dívat na nějakou telenovelu. Mamka není typ člověka, který by si nechal něco takového líbit, ale nerada se s někým dohaduje, takže až oslava skončila, šla jí s úsměvem zanést trubičky, které z oslavy zbyly. Horáčková už si nikdy stěžovat nepřišla. Radši..


O patro níž bydlí paní Nováková. Je to takový ten typ člověka, který se rád stará o věci, které by mu měly být s odpuštěním celkem u prdele. Vždycky když nás potká, nahlas nás zdraví tím svým ironickým tónem a vyptává se nás kam jdeme. Tahle sousedka si taky pořád chodí stěžovat. Jednou, tak v šest hodin jsme vařili oběd na další den. No a Nováková přišla, že prej smrdí česnek až k ní do bytu. Druhej den se o tom bavily s mamkou a mamka na to: "Tak když nám dáte stravenky, my budem chodit obědvat do restaurace!"
Ale všichni sousedi nejsou tak hrozní. Paní Pospíšilová je stará paní, která bydlí v přízemí. U nás v baráku jsou lidi tak jaksi rozdělení, prostě jakoby dva týmy- v jednom jsou ti, co dělají bordel, ale kritizují ostatní a ti druzí prostě nesnáší ty první... Paní Pospíšilová se nesnáší s Horáčkovýma. Horáčkovi jsou známý tím, že v baráku nikdy neuklízí, i když je na nich řada a potom mají plno keců o uklízení ostatních. No a paní Popíšilové to už začalo lézt na nervy a napadlo ji vyzkoušet, jestli teda uklízí nebo ne. Horáčkovi měli právě úklid a ona jim na schody u jejich bytu nasypala hromádku pepře. Jak to dopadlo? Ten pepř je tam doteď.
Nevím proč to dělají, příjde mi to dětinský, ale sousedi u nás v baráku si vůbec pořád dělají nějaký naschvály. Paní Pospíšilová chodí krmit toulavý kočky. Kousek od našeho domu je jich hrozně moc. A Novákovy štvalo, že ty kočky chodí i k nám k baráku (no, spíš to chtěli udělat Pospíšilové naschvál, ale...) a tak jednu kočku otrávili. Ale paní Pospíšilová se nedala :D a...co myslíte že udělala? Hodila Novákovým do schránky mrtvou myš!!!
Holt, sousedy si člověk nevybere. S takovýma sousedama rozhodně nejsem jediná. Kámoška mi jednou vykládala, že nějaká její známá má sousedku, které v jejich čtvrti říkají čarodějnice a ta vždycky když moc řvou, tak si chodí stěžovat a oni naschvál začnou dělat kraviny a řvát mnohe víc. A nebo sestřenčini sousedi- než se do toho baráku nastěhovala, sousedi se tam z nějakýho důvodu pohádali a teď se nezdraví. Vždycky kdy se potkají, tak se dívají do země, nebo dělají, že je ten druhej prostě vzduch. A to ještě nejsou ti úplně nejhorší- kámoščini sousedi dokonce naváděli její rodiče, aby se rozvedli a všude o nich vykládali, že se vzali když byli opilí!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ©PT-4Fans| Sunny ©PT-4Fans| Sunny | Web | 31. prosince 2012 v 9:04 | Reagovat

My máme tiež takých odporných susedov s 3mi deťmi ktoré stále pobehujú hore dole :D Mi púšťame strašne nahlas hudbu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama