Líčení rtů

28. prosince 2012 v 10:21 | Aria Washington Swan |  Tipy a triky

"VODOVÉ" RTY

Možná znáte reklamu na "zázračnou" rtěnku Wathershine od Mabeline New York, která by měla takovéto rty vytvořit. Je fakt, že wathershine rtěnky mají moc hezké barvy a i vypadají pěkně, ale vůbec ne tak jak jsem si myslela. Mám doma odstín č.161- Juicy Pink. Co mě jako první naštvalo je, že rtěnka je hodně třpytivá, takže vodní efekt rozhodně nevytvoří. Pozor! Efekt vodních rtů vytvořit jde, není to jen hloupost z reklamy. Jka na to? Vezměte si jakoukoliv rtěnku, nejlépe netřpytivou a naneste ji normálně na rty. Počkejte chvilku, a potom rty přejeďte průhledným leskem na rty, třeba od Essence. Hotovo!

STÍNOVANÉ RTYJe to jednoduché- potřebujete světlou a tmavou rtěnku. Světlou rtěnku naneste ke jen doprostřed rtů a okolo rty nabarvěte tmavší rtěnkou. Když přidáte ještě vodní efekt, budou vypadat jako na obrázku :)

OČNÍ STÍNY NA RTECH

Máte doma hromady očních stínů, ale rtěnku jednu enbo dvě? Proč zbytečně utrácet, zkus oční stíny nanést na rty! Jak na to- na rty naneste rtěnku a dobarvěte je jakýmikoliv očními stíny. Nakonec můžete zase použít vodní efekt!
obrázky: nicoleta.me, eman333.deviantart.com, wallpapersup.net
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama