Most do země Terabithia

22. prosince 2012 v 15:50 |  Filmy

RODINNÁ KOMEDIE(fanpop.com)

USA, 2007, 90 minut., hlavní role: Josh Htcherson (Jess Aarons), AnnaSophia Robb (Leslie Burkeová), ...

Jess nikdy nepatřil mezi nejlepší a nejoblíbenější studenty. Nikdy o ničem moc nepřemýšlel, dělal jen to co musel. To se ale změnilo, když se do vedlejšího domu nastěhovala nová sousedka a taky spolužačka- Leslie Burkeová. Leslie měla opravdu velkou fantazii. Jednou se s Jssem pomocí starého lana na stromě dostali na druhý břeh nedaleké řeky. Pro člověka s malou fantazií to byl jen obyčejný les. Leslie ale Jesse něco naučila- měj zavřené oči a oteřenou mysl, potom uvidíš víc. Jess a Leslie si tam vytvořili vlastní svět- zemi s názvem Terabithia.
Chodili tam každý den, opravili starý dřevěný domek ve větvích a udělali si tam pěkné místo. Jess konečně našel kamarádku, se kterou mohl dělat víc než předtím. Leslie byla jednou z nejlepších studentek ve škole a učitelé ji měli rádi. Leslie dokonce dokázala pomoct s problémy i Janys, která si vždycky vylévala na ostatní zlost šikanou. Jednou se ale všechno zkazí. Provaz, který spojuje normální svět a Terabithii se totiž utrhne. Naneštěstí právě s Leslie...

Můj názor:

Most do země Terabithia je fakt nádhernej film.. takovej milej =) Jsou tam vážně dobří herci, příběh je pěkný... Film se líbil i mě i mému taťkovi, se kterým máme fakt hodně rozdílný vkus... takže bych řekla, že se bude líbit skoro všem =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama