Péče o nehty

27. prosince 2012 v 17:24 |  Tipy a triky

Kousání nehtů

Já sama mám s kousáním nehtů docela velké zkušenosti, vlastně jsem tento zlozvyk do teď nemohla překonat. Je dost těžké přestat, tak jako kuřák nedokáže přestat kouřit, tomu kdo si kouše nehty se to taky dost špatně odvyká. Jak na to?
1) Tak zaprvé, uvědom si, že budou tvé nehty škaredé a nikomu se nebudou líbit. Uvědom si, že tvé nehty můžou být něco jako tvůj doplněk, tvá ozdoba. Péče o nehty je taky docela lehká, takže opravdu není co řešit.
2) Zkus své ruce zaměstnat tak, aby jsi neměla čas si je kousat.
3) Pokud to prostě nedokážeš, kup si hořký lak na nehty, který se prodává myslím v lékarně a ten by tě měl odradit :-)

(víc v CČ)


Péče o nehty

Taky se snažím, abych měla pěkné nehty a proto už mám svou techniku, jak docílit pěkných nehtů. Takže, hlavně si nemysli, že pokud budeš mít krátké nehty, tak že jim pomůže nějaký lesklý křiklavý lak, aby byly nádherné. Samozřejmě laky používat můžeš, ale pokud máš hodně krátké, okousané nehty, moc je nezachrání. Zkus třeba průhledné laky na zpevnění nehtů například od firmy ESENCE nebo výživné laky, které jsou spíš jako nějaká vodička od firmy SUHADA (Lidl). Abys měla krásné jemné nehty, můžeš zkusit koupel rukou v olivovém oleji. Příprava je jednoduchá- nalij do misky olivový olej a ohřej ho v mikrovlnce. Potom si do něj strč ruce a nech je tam 5-10 minut. Potom je trochu osuš a nech je pořádně uschnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama