Vysněná práce

31. prosince 2012 v 8:38 | Aria Washington Swan |  Moje úvahy, názory
Ani nevím proč, ale tak jsem přemýšlela o tom, co bych chtěla dělat za práci. Je mi skoro 14 a jsem v třetím ročníku na osmiletém gymplu. Zhruba za 10 let bych měla končit vysokou (gympl bez vysoké je k ničemu), ale vůbec mě nenapadá, na jakou vysokou bych šla.
Když jsem byla malá, tak jsem nejdřív chtěla být prodavačka (nechápu :D), potom jsem chtěla mít cestovku (děda byl řidič autobusu, tak jsem chtěla aby třeba on řídil, já rozdávala jídlo a pití a prostě aby se zapojila celá rodina), kosmetický salón- bylo by tam kadeřnictví, nehtové studio a prodejna nějakého super oblečení, horskou chatu xD - to mě napadlo, když jsme byli poprvé v Krkonoších. Ten salón bych chtěla i teď, ale ty ostatní věci mi příjdou jako hrozný ptákoviny.
Včera mě napadlo, že by mě bavilo pracovat pro cateringovou společnost. Pořádat oslavy, firemní večírky, svatby- to by bylo něco pro mě. Miluju pořádání i svých oslav a to je platím. Kdybych dostala ZAPLACENO za to že pořádám oslavu- ááá, to by bylo boží :D. Je hodně prací, které bych nemohola dělat, třeba být uklízečka :D (štítím se i špinavýho nádobí, když ho musím dát do myčky), právník- neměla bych žaludek na to, abych třeba bránila někoho, o kom vím, že je to vrah, a taky bych nemohla být třeba účetní. Od rána do večera sedět v kanceláři a něco počítat nebo vyplňovat nějaké papíry, nechat se komandovat od šéfa, večer přijít domů- vyspat se, ráno zase vstát a do práce... a tak 5 dní v týdnu, celej rok kromě pár dní dovolené, celej život až do důchodu. To je hroznej život... Za 1) by mi vadilo, že nemám moc volna, za 2) nesnesu, když mi někdo říká co mám dělat, 3) bych nemohla dělat práci, která nic moc světu nepřínáší. Chtěla bych dělat něco zábavnýho, užitečnýho, nejlépe dobře placenýho :D Chtěla bych být herečka nebo zpěvačka a k tomu ve volném čase dělat jako dobrovolník pro nějakou organizaci- to by mě bavilo, pokud jste dobrý, tak je to i dobře placený, ale hrát mi moc nejde a na na zpěvačku mám slabej hlas...a dobrovolník nedostává prachy...
Asi všechno k mýmu vidění budoucnosti.. =D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama