Zážitky ze školky

31. prosince 2012 v 9:01 | Aria Washington Swan |  Zážitky, neplechy
Nevím proč, ale ze školky si pamatuju jen ty špatný věci. Pamatuju si, že mi jednou babička dala takový žlutý gumový náramek. Nebyl nic moc, byl celkem obyčejný, ale mě se líbil. No a já jsem si ho vzala do školky. Když jsme přišly z vycházky, měly jsme svačinu. Seděly jsme u stolku a já jsem měla v ruce ten náramek. A učitelka se mě zeptala: "Co to máš v té ruce?" "Nic.", odpověděla jsem jí a poslala jsem náramek kámošce sedící vedle mě. Tak jsme si ho chvilku posílaly, až to jedné kámošce učitelka vzala. Myslela si asi, že jsem ho našla někdě venku na zemi a vyhodila ho do koše. Byla jsem hrozně naštvaná, ale nevím proč, nic jsem neřekla. Doma jsem potom hrozně brečela a chtěla jsem ten náramek zpátky.
Jednou jsem si vzala do školky takové omalovánky. Byly to obrázky lidí z různých zemí. Měla jsem takové šatičky s kapsami a dala jsem si do nich ty papírky a voskovky. S ostatníma holkama jsme si je vymalovávaly a když přišla učitelka, schovala jsem si je zase do kapes. A ona na to: "Co tam máš?" "Nic." Chytla do kapsy a vytáhla voskovky a omalovánky. "Tak nic..." No a potom všechny ty věci vzala, zabalila je do papíru a ten papír scvakla sešívačkou a odnesla mi to do šatny do skřínky. S kamarádkou Vendulou jsme se vymluvily, že jdeme na záchod, běžely jsme do šatny a tu "kapsu" z papíru jsme roztrhly a ty věci jsme si zase vzaly.
Doteď nechápu proč to ta učitelka udělala. Proč bych si nemohla vymalovávat svoje obrázky svýma voskovkama?
A přitom jsem měla školku docela ráda. Zezačátku jsme se sice doma vztekala, že nikam nepůjdu, ale když jsem měla začít chodit do školy, brečela jsem, že musím ze školky odejít.... nj, někdy si člověk pamatuje to co ani nechce
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama