Perfect Weapon - 6.část

1. srpna 2013 v 13:16 | Aria Washington Swan |  Perfect weapon
"Zdravím tě Wendy." Vstupuji do místnosti, která vypadá jako školní ředitelna. Daniel mi pokyne, abych se posadila. Sednu si do černého koženého křesla a napjatě poslouchám to "důležité" školení, které mi zkazilo možné seznámení s Jaredem. "O zvláštních schopnostech předpokládám víš." (CČ)

Nezaujatě přikývnu. "Bylo mi jasné, že ti to ostatní dostatečně vysvětlí. Záleží ale na tom, aby ses snažila objevit tu svou.", prochází Daniel tam a zpátky po místnosti. "Ale jak?" "Žádní dva lidé nemají stejný dar, schopnosti ostatních členů Perfect weapon tím proto můžeme vyloučit. Osobně mě nenapadá nic co ostatní nedokážou." "A … co když žádný dar nemám?", zeptám se zamyšleně. Daniel zavrtí hlavou. "Každý v Perfect Weapon má dar. Jinak byste tu nebyli." V hlavě mám zmatek, ale bojím se na cokoliv zeptat. Jak se pozná, že má někdo dar? Kde žijí lidé co ho nemají? A co když se mýlili a já sem nepatřím? Kam potom půjdu? "Wendy!", Daniel mi zamává rukou před očima, když delší dobu kouká na jedno místo. Cuknu sebou. "Pardon, zamyslela jsem se."
Když přijíždím k vile, je už skoro tma. Je mi tak líto promarněného odpoledne na únavném a naprosto zbytečném školení, které mi ani jednu z mých otázek neobjasnilo. Ke garáži přijíždí černý mercedes, ze kterého vystupují Francis a Carrie s rukama plnýma nákupních tašek. Kéž bych šla s nimi! Ve vile se svítí, což znamená, že kluci už jsou doma taky. Zajímalo by mě, co dělal celou tu dobu Jared. Bylo mu líto, že jsem musela odejít? Nebo mu to bylo ze srdce jedno? Andy a Greg ve společenské místnosti hrají hru na Nintendu. Jareda nikde nevidím. "Máme co dělat!", poznamená Francis při pohledu na hodiny, visící nad pohovkou. Všichni se rozebíhají připravit se do svých pokojů.

"Občas bych si skutečně přála, aby některý z těch frajerů v oblecích, na vlastní kůži vyzkoušel tyhle stupidní akce.", komentuje situaci Francis, když se krčíme za rohem ulice. "Jak dlouho tu budeme ještě trčet?", zabručí Andy. "Zmlkněte.", sykne Greg. "Za chvíli by tu měli být." Směrem k bance pomalu přicházejí dvě černě oblečené osoby. To jsou oni!, mám chuť vykřiknout, ale včas se zarazím. Čekáme, než vlezou do budovy. Po pár minutách se rozejdeme k bance. Greg z kapsy rychle vytahuje klíč, který mu svěřil Curt, a zamyká vchodové dveře. Zpoza rohu přichází další černě oblečená postava. Jakmile nás spatří, dá se na útěk. Greg podává Francis mobil, a ta hned vytáčí Danielovo číslo. Greg s Andym se mezitím rozbíhají směrem k prchajícímu lupiči. Stojím před bankou a připadám si naprosto zbytečná. Každý má nějaký úkol, jen já tu stojím a civím do tmy. Vyjeknu, když si všimnu, že se lupiči blíží ke vchodovým dveřím, u kterých stojíme. "Jsou opravdu zamčené?", ujišťuji se. "Jsou. O nic nejde, je s námi Justine.", uklidňuje mě Carrie, zatímco se lupiči snaží dostat ven. Z dálky se vynoří známé auto. Daniel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama